2.4G Wireless Mouse 1600 DPI USB Mini

2.4G Wireless Mouse 1600 DPI USB Mini

5.99 

Maus Ergonomik me WiFi i përshtatshëm për përdorim në kushte zyre, shtëpie, përmban 4 butona, përdoret me Blutooth në distancë deri në 10 metra largë. Ka 2.4 GHZ dhe 1600 DPI.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: Oaoyeer
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 2.4Ghz
 • Materiali: Plastik
 • Pesha: 50g
 • Produkti: Creative
 • Stili: Mini
 • Stili1: 4 butona
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2020
 • Distanca e punës: 10 metra
 • Pjesë ekstra: Battery, wifi, blutooth

Additional information

Ngjyra

, ,