BanQ C90 USB 64GB metal USB 3.0

Zbrijte!

BanQ C90 USB 64GB metal USB 3.0

19.99  15.99 

USB me shpejtësi të lartë deri më 64GB, shpejtësia 3.0 e mbuluar me metal dhe e paisur me opsionin për telefon tipi C e pershtatshme për modelet e reja të Smarphonave.

Pastro
Dërgesa: për 24h Kategoritë: ,

Share this product

Përshkrimi

 • Prodhuesi: BanQ
 • Origjina: China
 • Produkt i certifikuar: CE
 • Interfejsi: USB 3.0
 • Materiali: Metal
 • Pesha: 23g
 • Modeli: High Speed Pen Drive 64GB 
 • Tipi: Flash Disk
 • Stili: Metalike
 • E paketuar: Po
 • Enkriptuar: Po
 • Viti i prodhimit: 2019

Informacioni shtesë

Kapaciteti

64GB

Ngjyra