Bluetooth Wireless Headphones with mic Sport TWS

Sale!

Bluetooth Wireless Headphones with mic Sport TWS

23.99  16.90 

Degjuese TWS  me bluetooth dhe wireless V5.0 me kuti mbushese, degjuese me super bass, rezistente ndaj ujit dhe të pisura me mikrofon.

Clear

Share this product

Description

 • Emri/Prodhuesi: Topying
 • Stili: In-Ear
 • Përbërja: plastike
 • Vendi i Prodhimit: Kina
 • Buton kontrollues: Touch (double touch)
 • Ndalues zëri: 1 touch
 • Komunikimi: Wireless
 • Tipi i WiFi: Bluetooth
 • Me Wireless: Po
 • Funksionon: për të gjitha Smart Phonet
 • Modeli: Sportive
 • Mbushesi: USB (pako) type C
 • Përkrah SD Kart: Jo
 • Rezistent ndaj ujit: Po
 • Ka mikrofon: Po

Additional information

Ngjyra