Car stand wireless charger S5 for smartphones

Car stand wireless charger S5 for smartphones

9.90 

S5 Wireless Charger për samsung S, Note dhe iPhone 11 X XR XS 8 fast wirless Charging gjithashtu shërben edhe për mbushjen e shpejtë përmes wireless për modelet tjera të telefoneve si Xiaomi Huawei OPPO.. etj.. si në veturë gjithashtu edhe në ambiente shtepie apo zyreje

Clear

Share this product

Description

 • Emri i prodhuesit: S5
 • Certification: 10W
 • Origjina: Kinë
 • Tipi: Car Charger
 • Forma e mbushjës: USB
 • Modeli: Infrared Sensing Wireless Charger
 • Kualiteti: Kualitet i lartë 
 • Function: Qi Wireless Charger Fast Charging
 • Hyrja: DC 5V/2A or 9V/1.67A
 • Dalja: 10W / 7.5W / 5W
 • Pako: Po
 • Compatible Phone Model 1: për iPhone 8 Plus X XS Xs Max XR, 11, 11x, 12…
 • Compatible Phone Model 2: For Samsung Galaxy S7 S8 S9 S10 Plus Note 8, 9, 10, S20, S21
 • Compatible Phone Model 3: For Huawei Mate 20 Pro For Xiaomi 

Additional information

Ngjyra