Charge4 JBL Wireless Bluetooth Speaker

Charge4 JBL Wireless Bluetooth Speaker

15.90 

Altroparlant modern i modelit JBL si modelet ma të avancuara të këtij lloji, i përshtatshëm për pastrimin dhe rritjën e zërit nga telefonet smart dhe pasijet tjera smart që përkrahin opsionet me WiFi ose Blutooth. Paisja mbushet me USB Cable dhe koha mesatare e baterisë është 12 orë, i njëjti shërben edhe si Power Bank me 4000mah.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Share this product

Description

  • Emri prodhuesit: CHUYONG
  • Communication: AUX, USB, WiFi, Blutooth, NFC
  • Bateri: Po
  • Power Bank: po
  • Tipi: Portable
  • Numri i atroparlanteve: 2
  • I certifikuar: CE
  • Materiali përbërës: Metal dhe plastik
  • Audio zëri: 99 të paisjës

Additional information

Ngjyra