HDD USB3.0 – Hard Disk i jashtem 60GB

Sale!

HDD USB3.0 – Hard Disk i jashtem 60GB

23.99  18.99 

HDD disk me shpejtësi të lartë të qasjes dhe siguri, me modelet e fundit estetike të prodhuara, gjithashtu vjen me hapësira deri në 1TB, është një model mikro – atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për përdorim, i prodhuar në vitin 2016.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 • Prodhuesi: SomnAmbuList
 • Tipi i diskut: SATAIII
 • Vendi i prodhiit: Kina
 • Produkti: I ri
 • Madhësia: 2.5″
 • Aplikacioni: Laptop
 • Flash Type: 3.0
 • Certifikate: CE
 • I paketuar: Po
 • Tipi: HDD
 • Type: 3.0
 • Kapaciteti: 60GB deri në 1TB
 • Garacnioni nga prodhuesi: 1 vite
 • Produkti: Somnambulist  HDD
 • Interface: GGbp/s

Additional information

HDD

1TB, 500GB, 60GB

Ngjyra

,