High speed Micro SD Card 32GB klasi 10

Zbrijte!

High speed Micro SD Card 32GB klasi 10

10.99  7.00 

SD Card me shpejtësi të lartë deri më 64GB vjen me një model mikro shumë atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për ruajtje.

Pastro
Dërgesa: për 24h Kategoritë: ,

Share this product

Përshkrimi

  • Brand Name: Olevo
  • Certification: CE
  • Read/Write Speed: CLASS 10 /C10 /V10
  • Model Number: CLASS 10 TF Card
  • Origin: CN(Origin)
  • Type: TF / Micro SD Card
  • Package: Yes

 

Informacioni shtesë

SD Card

Ngjyra