High speed USB flash drive 32GB dhe 64GB + mikro usb

Sale!

High speed USB flash drive 32GB dhe 64GB + mikro usb

6.90 7.90 

USB me shpejtësi të lartë deri më 64GB gjithashtu vjen edhe me Micro Type – smartphone për tu përshtatur edhe me telefonat smart.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Brand Name: JASTER
 • Origin: CN(Origin)
 • Certification: None
 • Interface Type: USB 2.0
 • Material: Plastic
 • Product Weight: 10.8g
 • Model Number: OEM
 • Product Type: Creative
 • Style: Pen
 • Package: No
 • Encryption: No
 • Time to market: May-13
 • Style: OTG
 • Capacity: 4GB~64GB
 • Origin: China
 • Products Status: Stock

Additional information

Kapaciteti

32GB, 64GB

Ngjyra

,