Jaster Mini USB 2.0 64GB

Sale!

Jaster Mini USB 2.0 64GB

11.90  6.90 

USB me shpejtësi të lartë deri më 64GB vjen me një model mikro – atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për përdrorim.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 • Prodhuesi: JASTER
 • Origjina: China
 • Produkt i certifikuar: CE
 • Interfejsi: USB 2.0
 • Materiali: Metal
 • Pesha: 8g
 • Modeli: High Speed Pen Drive 8GB, 32, GB, 64GB & 120GB
 • Tipi: Kreativ
 • Stili: Drejtkëndësh
 • E paketuar: Po
 • Encryption: Jo
 • Viti i prodhimit: 2017

Additional information

Kapaciteti

8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

JASTER

, ,