Jaster USB dekoruese – druri 16GB

Jaster USB dekoruese – druri 16GB

7.90 

USB estetike – druri me shpejtësi të lartë deri më 16GB vjen me një model atraktiv, i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për pëdroim.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 • Prodhuesi: JASTER
 • Origjina: China
 • Produkt i certifikuar: CE
 • Interfejsi: USB 2.0
 • Materiali: Druri
 • Pesha: 58g
 • Modeli: High Speed Pen Drive 16gb
 • Tipi: Kreativ
 • Stili: Drejtkëndësh
 • E paketuar: Po
 • Encryption: Po
 • Viti i prodhimit: 2019

Additional information

Kapaciteti

8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Druri

, ,