Kornizë për HDD – 2.0

Sale!

Kornizë për HDD – 2.0

5.99 

Kornizë dalëse për HDD dhe SSD, porti dalës i USB-së 2.0, 2.5 inç SATA 3

 

Clear

Share this product

Description

  • Emri i prodhuesit: UTHAI
  • Origjina: Kinë
  • Përkrah HDD&SSD diske: deri 4TB
  • Interfejsi i brendshem: SATA
  • Madhësia: 2.5″
  • Materiali: Plastic
  • Modeli: G18
  • I paketuar: po

Additional information

Ngjyra

,