Kornizë për HDD – 3.0

Sale!

Kornizë për HDD – 3.0

9.99  8.99 

Kornizë dalëse për HDD dhe SSD, porti dalës i USB-së është 3.0, 2.5 inç SATA 3

 

Clear

Share this product

Description

  • Brand Name: H96
  • Origin: CN(Origin)
  • Compatible Brand/Model: None
  • Model Number: 2.5inch Hard Disk Case
  • is_customized: no
  • Plug Type: Universal

Additional information

Ngjyra

,