Lexues kartelash mini, me shpejtësi të lartë të transferit tipi USB 2.0

Lexues kartelash mini, me shpejtësi të lartë të transferit tipi USB 2.0

5.99 

Lexues SD kartash me shpejtësi të lartë  vjen me një model mikro shumë atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për përdorim me të gjitha pasijet kompjuterike.

Pastro

Share this product

Përshkrimi

 • Prodhuesi: EASYIDEA
 • Interfejsi: USB 2.0
 • Portet: 3
 • Origjina: Kina
 • Funksioni: Lexues
 • Length: 77mm
 • I paketuar: Jo
 • Model Number: CB260304WE
 • Plug Standard: EU
 • Ngjyra: bardhë
 • Garancioni: 1 vit
 • Dimensionet: 77*45*25mm
 • Statusi i prodiktit: 2 të disponueshme

 

Informacioni shtesë

Ngjyra