Maus me kabell 2.4GHz, modeli Limeide

Sale!

Maus me kabell 2.4GHz, modeli Limeide

5.90  3.90 

Maus Ergonomik me kabell i përshtatshëm për përdorim në kushte zyre, shtëpie si dhe videolojra kompjuterike, përmban 3 butona, përdorët  në distancë deri në 1 metra largë. Ka 2.4 GHZ dhe 2000 DPI.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: Limeide
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 2.4Ghz – kabell
 • Materiali: Plastik
 • Pesha: 550g
 • Produkti: Creative
 • Stili: modeli mesem
 • Stili1: 3 butona
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2017
 • Distanca e punës: 1 metra

Additional information

Ngjyra

, ,