Mause me kabell modeli S1 7 multi kolor dhe ergonomik i përshtatshëm për Gaming

Sale!

Mause me kabell modeli S1 7 multi kolor dhe ergonomik i përshtatshëm për Gaming

8.90  5.90 

Maus Ergonomik me kabell i përshtatshëm për përdorim në kushte zyre, shtëpie si dhe videolojra kompjuterike, përmban 3 butona, përdorët  në distancë deri në 1 metra largë. Ka 2.4 GHZ dhe 2000 DPI.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: CARPRIE
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 2.4Ghz – kabell USB
 • Materiali: Plastik
 • Pesha: 55g
 • Produkti: Creative 3D
 • Stili: modeli mesem
 • Stili1: 3 butona
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2017
 • Distanca e punës: 1 metra

Additional information

Ngjyra

, ,