Mbushës i shpejtë për modele të reja të Smartphoneve porti USB Original tipi C

Mbushës i shpejtë për modele të reja të Smartphoneve porti USB Original tipi C

5.00 

Kabllo origjinal e prodhuesit të njohur Vention për mbushjës të shpejtë të modeleve të fundit të smartfonëve. I përshtatshëm për mbushjën e të gjithë llojeve të smartfoneve samsung dhe llojeve tjera android të modeleve më të reja. 

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

  • Prodhuesi: Vention
  • Fast charging (Max.30W)
  • Backward Compatibility
  • Fits: Samsung Galaxy Note all models, Galaxy S7,S8,S9, S10, S20, S21, C10,G920, S6 Edge G925,TAB A,TAB S or others NEW ANDROID BRANDS 

 

Additional information

Ngjyra

Tipi

C