Mbushës i shpejtë ULISON porti USB dhe C

Mbushës i shpejtë ULISON porti USB dhe C

8.00 

Mbushës i shpejtë modeli USLION origjinal, i përshtatshëm për mbushjën e të gjithë llojeve të smartfoneve të llojeve më të reja, duke përjashtuar modelet e fundit të Samsung si Samsung 20 Ultra, S21, S21 Ultra, Huawey Mate 30 pro, XIaome M10 T pro etj. Llojet e kabllove mbushese Type C dhe USB.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 • Brand Name: USLION
 • GaN: NOMax.
 • Output Power: 20W
 • Quality Certification: ROHSQuality
 • Certification: CCCQuality
 • Certification: FCC
 • Applied Fast Charge Protocols: USB PD
 • Origin: CN(Origin)
 • Output Interface: Type C
 • Output Interface: USB
 • Type: TravelPower
 • Source: A.C. Source
 • Model Number: USB Charger & PD 20W Charger
 • Color: Black/White
 • Function 1: USB Charger, Mobile Phone Charger,PD Charger
 • Function 2: Wall USB Charger For iPhone Samsung Xiaomi Huawei
 • Function 3: Universal USB Charger/PD Charger
 • Plug Type: EU Plug/US Plug/UK Plug USB Charger

 

Additional information

Ngjyra