Mbushës origjinal supër i shpejtë për modelet e reja të Samsung Galaxy tip C me port USB

Sale!

Mbushës origjinal supër i shpejtë për modelet e reja të Samsung Galaxy tip C me port USB

12.90  8.90 

Mbushës super i shpejtë Samsung origjinal, i përshtatshëm për mbushjën e të gjithë llojeve të smartfoneve samsung dhe llojeve tjera android, duke përfshirë modelet e fundit të Samsung si Samsung 20 Ultra, S21, S21 Ultra, modeli 25W me USB 3.0.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 • Brand Name: Samsung
 • Samsung Model: EP-TA300
 • GaN: YES
 • Output Interface: USB
 • Output Interface: Type C
 • Max. Output Power: 27w
 • Model Number: EP-TA300
 • Applied Fast Charge Protocols: Samsung Adaptive Fast Charge
 • Power Source: Car Lighter Slot
 • Power Source: A.C. Source
 • Power Source: USB
 • Input: 100-240V/0.3A
 • Quality Certification: CCC
 • Quality Certification: ce
 • Quality Certification: ROHS
 • Quality Certification: FCC

 

Additional information

Ngjyra