Micro SD Card 64GB klasi 10

Sale!

Micro SD Card 64GB klasi 10

12.90  8.90 

SD Card me shpejtësi të lartë deri më 64GB vjen me një model mikro shumë atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për ruajtje.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

Rreth kapacitetit:    

 •     128M=  mesatarisht 110M-115M
 •      8GB = mesatarisht  6.9GB-7.3GB
 •     16GB = mesatarisht 14GB – 15GB​
 •     32GB = mesatarisht 28GB – 30GB
 •     64GB = mesatarisht 58GB – 60GB
 • Prodhuesi: Lamiwei
 • Origjina: China
 • Produkt i certifikuar: CE
 • Interfejsi: LemiweiTF-04
 • Pesha: 2g
 • Modeli: C 10
 • Tipi: Kreativ
 • E paketuar: Po
 • Encryption: Jo
 • Viti i prodhimit: 2019

 

Additional information

SD Card

, , ,