Mouse ergonomik me WiFi pa zë, optical 2.4Ghz

Mouse ergonomik me WiFi pa zë, optical 2.4Ghz

6.99 

Maus Ergonomik me WiFi i përshtatshëm për përdorim në kushte zyre, shtëpie, përmban 4 butona që mundëson edhe opsionin “silence – pa zë” në rast se e përdorim në një dhomë ku nevoitet qetësi. Ka 2.4 GHZ dhe 1600 DPI.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: iMice
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 2.5Ghz
 • Materiali: Plastik
 • Pesha: 65g
 • Produkti: Creative
 • Stili: Mini
 • Stili1: 4 butona
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2020
 • Pjesë ekstra: Battery, wifi, blutooth

Additional information

Ngjyra

, ,