Oksimeter për matje të oksigjenit në gjak

Sale!

Oksimeter për matje të oksigjenit në gjak

23.90  12.90 

Aparat për matjen e oksigjenit në gjak, origjinal dhe prej modeleve më të fundit të prodhuara të këtij lloji. 

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

  • Modeli: meterk
  • Certifikata: CE
  • Origjina: Kinë
  • Modeli: Fingertip oximeter

Additional information

Ngjyra