OTG 3 në 1 USB 3.0 me gjitha portet 64 GB + C type

OTG 3 në 1 USB 3.0 me gjitha portet 64 GB + C type

9.90 

USB me shpejtësi të lartë te transferit prej 3.0 dhe më hapësirë 64GB, gjithashtu vjen edhe me të gjitha llojet e paisjeve dalëse për smartphone të të gjitha modeleve, si Samsung, iPhone, etj…

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: Vansenda
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 3.0
 • Materiali: plastike
 • Pesha: 8.9g
 • Produkti: Creative
 • Stili: Pen drive
 • Stili1: Stick
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Pjesë ekstra: USB dhe Tipi-C

Additional information

Kapaciteti

8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Ngjyra

, ,