OTG 3 në 1 USB me gjitha portet 64 GB

OTG 3 në 1 USB me gjitha portet 64 GB

7.90 

USB me shpejtësi të lartë dhe më hapësira deri më 128GB, gjithashtu vjen edhe me të gjitha llojet e paisjeve dalëse për smartphone të të gjitha modeleve, si Samsung, iPhone, etj…

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: Accalia
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 2.0
 • Materiali: Metal
 • Pesha: 9.9g
 • Produkti: Creative
 • Stili: Pen
 • Stili1: Stick
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2018
 • Pjesë ekstra:  dalëse Tipi-C

Additional information

Kapaciteti

8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Ngjyra

, ,