Power Bank Earldom me kapacitet të lartë 10000mAh

Power Bank Earldom me kapacitet të lartë 10000mAh

17.50 

Power Bank me kapacitet të lartë deri në 10,000 mAh ku njëkohësisht mund të mbushim deri në 3 paisje, ngase modeli i powerbank vjen me tipet mbushese A, C dhe USB, e gjithashtu e ka edhe opsionin on/of. Është nga medelet e fundit të prodhuar nga prodhuesi i njohur Earldom.

Clear

Share this product

Description

  • Emri prodhuesit: Earldom
  • Ports: Type A, Type C, USB
  • Power button: po
  • Tipi: Portable
  • I certifikuar: CE
  • Materiali përbërës: Metal dhe plastik
  • Mmbushesi: USB, deri në tri paisje njëkohësisht
  • Materiali: Metal

Additional information

Ngjyra