Power Bank Maxom me kapacitet prej 5000mAh

Power Bank Maxom me kapacitet prej 5000mAh

9.00 

Power Bank me kapacitet prej 5,000 mAh ku njëkohësisht mund të mbushim deri në 2 paisje, ngase modeli i powerbank vjen me tipet mbushese A, C dhe USB, e gjithashtu e ka edhe opsionin on/of. Është nga medelet e fundit të prodhuar nga prodhuesi i njohur MaXom.

Clear

Share this product

Description

  • Emri prodhuesit: Maxom
  • Ports: Type A, Type C, USB
  • Power button: po
  • Tipi: Portable
  • I certifikuar: CE
  • Materiali përbërës: plastik
  • Mmbushesi: USB, deri në 3 paisje njëkohësisht
  • Materiali: plastik

Additional information

Ngjyra