SanDisk Micro SD Card 16 GB

SanDisk Micro SD Card 16 GB

5.90 

SD Card me shpejtësi të lartë transferi dhe me hapesire prej 16GB vjen me një model mikro shumë atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për ruajtje.

Pastro
Dërgesa: për 24h Kategoritë: ,

Share this product

Përshkrimi

  • Brand Name: SanDisk
  • Read/Write Speed: CLASS10
  • Model Number: HIGH SPEED Micro SD card
  • Origin: CN(Origin)
  • Type: TF / Micro SD Card
  • Package: jo

 

Informacioni shtesë

SD Card

Ngjyra