SDHC Micro SD 128GB dhe 64GB

SDHC Micro SD 128GB dhe 64GB

8.90 15.90 

SD Card me shpejtësi të lartë deri më 128GB vjen me një model mikro shumë atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për ruajtje.

Pastro
Dërgesa: për 24h Kategoritë: ,

Share this product

Përshkrimi

  • Brand Name: Olevo
  • Read/Write Speed: CLASS10/C10/V10
  • Model Number: HIGH SPEED Micro SD card
  • Origin: CN(Origin)
  • Type: TF / Micro SD Card
  • Package: Yes

 

Informacioni shtesë

SD Card

,

Ngjyra