ShanDian micro SD Card 64GB klasi 10

Sale!

ShanDian micro SD Card 64GB klasi 10

12.90  8.90 

SD Card me shpejtësi të lartë nga prodhuesi i njohur Kinez ShanDian më 64GB hapësirë vjen me një model mikro shumë atraktiv i lehtë për tu ruajtur dhe i përshtatshëm për ruajtje.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

Rreth kapacitetit:    

 •     128M=  mesatarisht 110M-115M
 •      8GB = mesatarisht  6.9GB-7.3GB
 •     16GB = mesatarisht 14GB – 15GB​
 •     32GB = mesatarisht 28GB – 30GB
 •     64GB = mesatarisht 58GB – 60GB
 • Prodhuesi: SHANDIAN
 • Origjina: China
 • Produkt i certifikuar: CE
 • Pesha: 2g
 • Modeli: C 10
 • Tipi: Kreativ
 • E paketuar: Po
 • Encryption: Jo
 • Viti i prodhimit: 2019

 

Additional information

SD Card

, , ,