Smartwach model i fundit 2020 me bluetooth + rrypa x2

Sale!

Smartwach model i fundit 2020 me bluetooth + rrypa x2

25.90  17.90 

Orë e menqur e skinkronizuar me telefon për menaxhim ta aplikacioneve, mat shtypjen e gjakut, oksigjenin në gjak, ecjen, kaloritë e shpenzuara, konektohet me telefonin përmes bluetooth nga ku menaxhohen thirrjet si dhe mesazhet në rrjetet sociale.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 • Emri i Brandit: vaiquela
 • Formati: orë e menqur
 • Prodhuesi: Kinë
 • Memorie: jo
 • Altroparlantë: Jo
 • I paketuar: Po
 • Mbushesi: USB kabell
 • Ngjyra: Zezë
 • Rezolucioni: 240*240
 • Plug Type: EU Plug
 • Display Size: 1.3 inch
 • Karakteristikat: Musical
 • Smartwatch: për burra, gra dhe fëmijë

Additional information

Ngjyra