Smartwach model M4 bluetooth

Sale!

Smartwach model M4 bluetooth

14.00  8.50 

Orë e menqur e skinkronizuar me telefon për menaxhim ta aplikacioneve, mat shtypjen e gjakut, oksigjenin në gjak, ecjen, kaloritë e shpenzuara, konektohet me telefonin përmes bluetooth nga ku menaxhohen thirrjet si dhe mesazhet në rrjetet sociale.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 • Emri i Brandit: Oaoyeer
 • Formati: orë e menqur
 • Prodhuesi: Kinë
 • Memorie: jo
 • Altroparlantë: Jo
 • I paketuar: Po
 • Mbushesi: USB kabell
 • Ngjyra: Zezë
 • Plug Type: EU Plug
 • Display Size: 1.3 inch
 • Karakteristikat: Musical
 • Smartwatch: për burra, gra dhe fëmijë
 • Function: Passometer
 • Function: Fitness Tracker
 • Function: Sleep Tracker
 • Function: Message Reminder
 • Function: Call Reminder
 • Function: Push Message
 • Function: Alarm Clock
 • Function: Week
 • Function: Heart Rate Tracker

Additional information

Ngjyra