Tastierë dhe maus Dell me bluetooth

Tastierë dhe maus Dell me bluetooth

19.90 

Tastier dhe maus Ergonomik me bluetooth e përshtatshme për përdorim në kushte zyre, shtëpie si dhe videolojra kompjuterike, përdorët  në distancë deri në 10 metra largë.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: Dell
 • Origjina: USA
 • Interface Type: Bluetooth
 • Materiali: Plastike
 • Pesha: 300g
 • Produkti: Kreative
 • Stili: slim
 • I paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2018
 • Distanca e punës: 10 metra

Additional information

Ngjyra

, ,