Tastierë elegante me kabllo dhe me led për ndriqim në ërrësirë

Tastierë elegante me kabllo dhe me led për ndriqim në ërrësirë

14.90 

Tastier Ergonomike me kabllo e përshtatshme për përdorim në kushte zyre, shtëpie si dhe videolojra kompjuterike, përdorët  në distancë deri në 1.5 metra largë.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: 21
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: Kabllo me USB
 • Materiali: Plastike
 • Pesha: 250g
 • Produkti: Kreativ
 • Stili: modeli mesem
 • I paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2018
 • Distanca e punës: 1.5 metra

Additional information

Ngjyra

, ,