Tastierë me kabell modeli Delux KII02

Tastierë me kabell modeli Delux KII02

9.90 

Tastier Ergonomike me kabëll e përshtatshëme për përdorim në kushte zyre, shtëpie si dhe videolojra kompjuterike, përdorët  në distancë deri në 1 metra largë.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: Delux
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: kabell me USB
 • Materiali: Plastike
 • Pesha: 150g
 • Produkti: Kreativ
 • Stili: modeli i vogel
 • I paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2017
 • Distanca e punës: 1 metra

Additional information

Ngjyra

, ,