Usb Flash drive 64 GB dhe 32

Zbrijte!

Usb Flash drive 64 GB dhe 32

5.99 7.99 

USB me hapësirë dhe shpejtësi të lartë, nga 32 GB deri në 64 GB hapësira.

Pastro
Dërgesa: për 24h Kategoritë: ,

Share this product

Përshkrimi

 • Brendi – modeli: TECHKEY
 • Origjina: Kinë
 • Interfejsi: USB 2.0
 • Materiail: Metal
 • Pesha: 7g
 • Tipi i produktit: Flash Disk
 • I paketuar: Po
 • I enkriptuar: jo
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Ngjyra: zeze, argjent, hirtë
 • Kapaciteti: 8GB,16GB,32GB,64GB,128GB
 • I përshtatshëm: Vetura, TV, PC, et

Informacioni shtesë

Pesha 1 kg
Kapaciteti

8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Ngjyra