USB Mouse WiFi 2000 DPI USB 2.0, 2.4GHz

USB Mouse WiFi 2000 DPI USB 2.0, 2.4GHz

7.99 

Maus Ergonomik me WiFi i përshtatshëm për përdorim në kushte zyre, shtëpie, përmban 4 butona që mundëson edhe opsionin “silence – pa zë” në rast se e përdorim në një dhomë ku nevoitet qetësi. Ka 2.0 GHZ dhe 2000 DPI.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: iMice
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 2.0Ghz
 • Materiali: Plastik
 • Pesha: 70g
 • Produkti: Creative
 • Stili: Mini
 • Stili1: 4 butona
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2020
 • Pjesë ekstra: Battery, wifi, blutooth

Additional information

Ngjyra

, ,