USB SanDisk Ultra Flair, 32GB

Sale!

USB SanDisk Ultra Flair, 32GB

9.99  6.99 

Përshkrimi i produktit Kompania SanDisk është lidere në krijimin e pajisjeve portative për ruajtjen e të dhënave. Tani ajo sjell USB-në e shpejtë dhe me dizajn të veçantë, e cila mban emrin Ultra Flair. Produkti ka portin USB 3.0 dhe ka një kapacitet prej 32GB. Disku iu ofron edhe mundësinë për t’i ruajtur të dhënat me fjalëkalim.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Emri i brendit: SanDisk
 • Origjina: Tunizi
 • Interface Type: USB 3.0/3.1 Gen 1
 • Material: Metal dhe plastik
 • Product Weight: 6g
 • Product Type: Flash Disk
 • Stili: Drejtëkëndësh
 • Style: Stick
 • E paketuar: Po
 • Enkriptuar: po
 • Koha e prodhimit: 2018

Additional information

Kapaciteti

32GB

Ngjyra