Wireless Mouse 2.4GHz with USB Receiver Gamer 2000 DPI

Wireless Mouse 2.4GHz with USB Receiver Gamer 2000 DPI

7.00 

Maus Ergonomik me WiFi i përshtatshëm për përdorim në kushte zyre, shtëpie si dhe videolojra kompjuterike, përmban 4 butona, përdorët me Blutooth në distancë deri në 10 metra largë. Ka 2.4 GHZ dhe 2000 DPI.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

 

 • Modeli: ZOUGOUGO
 • Origjina: Kinë
 • Interface Type: USB 2.4Ghz
 • Materiali: Plastik
 • Pesha: 55g
 • Produkti: Creative
 • Stili: Mini
 • Stili1: 4 butona
 • E paketuar: Po
 • E koduar: Jo
 • Viti i prodhimit: 2020
 • Distanca e punës: 10 metra
 • Pjesë ekstra: Battery, wifi, blutooth

Additional information

Ngjyra

, ,